Sklep internetowy z winem DionizosMapa dojazdu - Sklep internetowy z winem Dionizos

Firma Handlowa „Dionizos” jest autorskim projektem na propagowanie dobrej klasy win z Europy Środkowej i Południowej, z terenów dawnej monarchii Austro-Węgier. Na rynku winiarskim jesteśmy obecni od 2004 roku. Współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi producentami win z Węgier, Włoch Hiszpanii, Polski i Słowenii. Wyszukując naszych dostawców stawiamy przede wszystkim na małe, rodzinne wytwórnie o długoletniej tradycji (sięgającej nawet XVII w.), wytwarzające wysokiej jakości wina w konkretnym stylu, charakterystycznym dla danego winiarza.

Aktualnie oferta sklepu obejmuje ponad sto różnego rodzaju win z terenów dawnej monarchii. Każdy znajdzie tu coś dla siebie – od słodkich tokajów, przez delikatne wina włoskie, po słoweńskie wina z charakterem. Zdecydowana większość importowanych przez nas win nie jest dostępna na polskim rynku. Dzięki bezpośredniemu importowi możemy Państwu zaproponować atrakcyjne ceny, często porównywalne z cenami na Węgrzech, w Hiszpanii , we Włoszech czy w Słowenii.

Wiele z naszych win otrzymało prestiżowe nagrody, są wysoko oceniane przez fachowe czasopisma i portale internetowe. Ozdobą naszej oferty jest esencja tokajska z 1993 roku, jedno z najwspanialszych na świecie słodkich win (Robert Parker ocenił ją na 99,5 punktu!). Posiadamy największy w Polsce wybór tokajów Aszú pięcio- i sześcioputtonowych. Mamy też warty uwagi wybór win ze starych roczników (m.in. 1962, 1972), które na pewno zainteresują miłośników i koneserów.

Nasze wina to doskonała propozycja, by umilić zwykły obiad, uświetnić uroczystą kolację, uprzyjemnić towarzyską pogawędkę, czy uhonorować kogoś eleganckim i wyjątkowym prezentem. W końcu, jak mawiali nasi przodkowie: „Nie masz wina nad węgrzyna”…

Godziny otwarcia:

pon. - pt.: 11:00-19:00

sob.: 11:00-15:00