Okazje miesiąca

Informacja

Ostatnio na blogu

Odwiedź naszego bloga

Birichino Zinfandel 2017 Pokaż większe

Birichino Zinfandel 2017

931

Nowy produkt

Wino czerwone wytrawne

Producent: Birichino

Kraj: USA

Region: Kalifornia

Pojemność: 0,75l

Alkohol: 14,5%

Więcej szczegółów

159,00 zł Z podatkiem

Tego produktu już nie ma w magazynie

 • Birichino Zinfandel 2017

  Charakterystyka: Niesamowity Zinfandel z ponad 95-letnich krzewów. Wino rubinowo-czerwone, z żywymi aromatami wiśni, śliwek i jagód, uzupełnionych kandyzowanymi kwiatami. Nuty ziela angielskiego i lukrecji pojawiają się i przenoszą na podniebienie. Świetna koncentracja i miękkie taniny. Pełne ciała wino z pieprznym akcentem i długim, ziołowym finiszem.

  Temperatura serwowania16 - 18° C

  Szczep: 100% Zinfandel

  Zalecane potrawy: wołowina, dojrzałe sery, jagnięcina, tarty, risotto, sałatka nicejska, żeberka. 

  "Od czasów Ptolemeusza i Imperium Perskiego, mitologia jest pełna ziejących ogniem, zbierających złoto smoków, które ściągały straszliwą cenę od niewinnych wieśniaków, zanim dopadło ich przeznaczenie na ostrym końcu miecza rycerskiego. Naszym celem, krucjatą, nie jest ignorowanie ani ziejącego ogniem, ani utrata głowy lub skarbu. 

  Saint Georges Zinfandel pochodzi z małej winnicy, którą założył przemytnik alkoholu w 1922 roku na wybrzeżu Pacyfiku. Hodowany skrupulatnie od 1924 roku przez rodzinę Besson, dzięki wiedzy przekazywanej z ojca na syna. Zinfandel z tak uprzywilejowanego miejsca nie musi wcale być kolosem, aby wzbudzać zdumienie i zachwyt.

  Mamy ogromną nadzieję, że wino to wzbudza dobrą wolę wśród mężczyzn i kobiet, jednak nie możemy zagwarantować powrotu uroków książąt i księżniczek w nienaruszonym stanie. Sugerujemy trzymanie butelki pod ręką, a dobrze marynowana, skrzydlata bestia powinna znaleźć czubek włóczni rôtisseur'a." 

 • Rocznik2017

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 inne produkty w tej samej kategorii: